GALOSSAN PLASTİK İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Yaşam alanlarını hijyenle birleştirmeyi hedef haline getirmiş olan firmamız GALOSSAN, 2012 yılında kurulmuş olup, galoş üretimi ile pazarına giriş yapmıştır. Günümüzde  2500 m2 kapalı üretim alanına sahip firmamız, üstün teknolojilerle İstanbul Başakşehir’de çalışmalarını sürdürmektedir. 100’den fazla üretim çalışanları ve uzman ekibi ile daha temiz ortamlar için hizmet etmekte ve gelen bütün taleplere karşılık vermektedir.
slider2 - Kurumsal
unnamed - Kurumsal

GALOSSAN, 30’dan fazla ülkeye ihracat yaparak, adını dünyaya başarılı bir şekilde duyurmuş, Türkiye ve Avrupa’da, sektöründe lider konuma gelmiştir. Üstün donanıma sahip üretim alanında, galoş, tela galoş, çizme galoşu, tela bone, naylon bone, naylon kolluk, tela kolluk, naylon önlük, sakal bonesi, galoşmatik, galoşmatik galoşu, tela tulum, hammadde gibi tek kullanımlık ürün çeşitlerini bünyesine katarak, insan sağlığına uygun üretimler yaparak hizmet vermektedir. Ürünlerimizin tamamı, Türk normları ve CE Standartlarına uygun sertifikalı olarak imal edilmektedir.

ÜRETİCİ FİRMA AVANTAJLARI

GALOSSAN, üstün kalite ve zamanında teslim kavramlarını benimseyerek, ürünlerini gerçek fiyatlarla müşterilerine sunmuş, doğru ar-ge çalışmaları ile olumlu neticeler alarak, her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir.

maxresdefault 1024x576 - Kurumsal

Üretici firma

Tüm tek kullanımlık ürünler ve galoş çeşitleri için sürekli yenilenen stoklar...

Hızlı kargo

Tüm ürünlerde online satış hizmeti ile aynı gün kargo avantajları

Müşteri Hizmetleri

E-mail, telefon ve whatsapp yolu ile hızlı iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturun.