Kurumsal

GALOSSAN PLASTİK İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ

GALOSSAN firmamız galoş üreticisi olarak özel üretim galoş hizmetleri de vermektedir. Galoş imalatı ile farklı renklerde ve özelliklerde ürettiğimiz galoşlar, müşteri kullanım alanlarına göre farklı kalınlıklarda da üretilebilmektedir. Kullanım alanlarına göre sunulan galoşlar her ayakkabıya uyumlu olarak her ihtiyaca cevap verecek özelliktedir. Yapmış olduğumuz galoş imalatı, uzman ekibimiz ile kaliteli, hijyenik, doğaya zararsız üretim yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlere sunduğumuz galoş çeşitlerimiz kullanıcıya ekonomik bir fiyat ile sunularak, tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Bizler kullanımı hızla yaygınlaşan galoşlar ile birçok sektöre hizmet ederek, hijyenik bir ortam kapılarını açıyoruz. Yapılan tüm hizmetler sizlere en uygun ortamı sağlamak, güleryüz ve mutlu müşterilerimiz ile en doğru şekilde hizmeti vererek taleplerinizi en hızlı şekilde karşılıyoruz.
slider2 - Kurumsal
unnamed - Kurumsal

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve dünya da marka bilinirliğini artırmak için gerekli yatırımlara sahip olan GALOSSAN firmamız galoş sektöründe 8 yıldır faaliyet göstermektedir. Pazarın gelişmesi ve büyümesi adına yaptığımız galoş çeşitleri ile Türkiye’de ve Dünya’da her alandaki galoş çeşitlerini üreten tek firmayız.

ÜRETİCİ FİRMA AVANTAJLARI

Günümüzde hijyenik olmayan çalışma ortamlarının olumsuz etiklerini engelleme amacı doğrultusunda GALOSSAN firmamızın galoş üretimine başlaması etki noktası oldu. İşletmelerde yol açtığı maddi manevi zararları önlemek adına son sistem ve her alanda kullanılması için birçok çeşit galoş imalatına başlandı. Şimdi üretici firma fiyat avantajlarından yararlanmak için online satış magazamızı incele…

maxresdefault 1024x576 - Kurumsal

Üretici firma

Tüm tek kullanımlık ürünler ve galoş çeşitleri için sürekli yenilenen stoklar...

Hızlı kargo

Tüm ürünlerde online satış hizmeti ile aynı gün kargo avantajları

Müşteri Hizmetleri

E-mail, telefon ve whatsapp yolu ile hızlı iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturun.